درباره اوکی

دوچرخه اوکی  محصولی با استاندارد های روز دنیا

علاقه مردم به استفاده دوچرخه و سلایق متفاوت آنها در رده های سنی موجب شد تا برند اوکی با تولیدات متنوع به یکی از برندهای موفق متعلق به گروه شکاری در بازار ایران تبدیل گردد.برند اوکی فعالیت خود را در سال ١٣۶٩ آغاز کرد و با هدف ارائه دوچرخه های استاندارد و با کیفیت و برای طیف کامل خانواده ها با شعار “اوکی دوچرخه ای برای خانواده ها”  محصولات خود را روانه بازار کرد و با توجه به تنوع و کیفیت بالای دوچرخه ها در رده دوچرخه هایی با قیمت اکونومیک توانست به سرعت به یکی از برندهای محبوب تبدیل شود.

لوازم مورد‌استفاده در دوچرخه‌های اوکی

اغلب لوازم به‌کاررفته نظیر ست‌های دنده در دوچرخه‌های اوکی از شناخته‌شده‌ترین کمپانی جهان یعنی شیمانو ژاپن تأمین می‌شوند. لوازم شیمانو ژاپن در ست‌های دنده و ترمز در دنیا پیشروست و در کنار کیفیت بالا از طول عمر بالایی هم برخوردار است؛ به این جهت ایدئال‌ترین ست‌هایی است که می‌توان از کیفیت آن‌ها اطمینان کامل داشت.

تکنولوژی ساخت بدنه

بدنه‌ی دوچرخه‌های اوکی بنا به نوع و سبک دوچرخه از موادی مانند آلومینیوم ۶۰۶۱، فولاد و همچنین منیزیوم تولید می‌شود و در اغلب بدنه ها ازمحبوب‌ترین آلیاژ، آلومینیوم ۶۰۶۱، ساخته می‌شود. این آلیاژ با داشتن وزن بسیار کم از مقاومت و شکل‌پذیری عالی برخوردار است؛ از این روی ایدئال‌ترین آلیاژ برای تولید دوچرخه‌های باکیفیت است. این امر باعث می‌شود که بدنه‌های تولیدشده از این آلیاژ از کیفیت بالا و زیبایی چشم‌نوازی برخوردار باشند.

برند اوکی فعالیت خود را در سال ١٣۶٩ آغاز کرد و با هدف ارائه دوچرخه های استاندارد و با کیفیت و برای طیف کامل خانواده ها با شعار “اوکی دوچرخه ای برای خانواده ها”  محصولات خود را روانه بازار کرد و با توجه به تنوع و کیفیت بالای دوچرخه ها در رده دوچرخه هایی با قیمت اکونومیک توانست به سرعت به یکی از برندهای محبوب تبدیل شود.

لوگو برند دوچرخه اوکی

اوکی دوچرخه ای برای خانواده ها

اطلاعات تماس: